Ofertă acceptată Cumpărare directă

TICHET PARCARE

Număr anunț
DA21573597
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,74 RON
Valoare atribuită
124,74 RON
Data publicării
25.10.2018 15:51
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,74 RON

din 124,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.