Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de exploatare forestiera conform anunt ADV1051973

Număr anunț
DA21872745
Autoritate contractantă
REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TIHA BÎRGĂULUI R.A. (CUI 39145325)
Furnizor / câștigător
ADIGAL SRL (CUI RO18030225)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
27.11.2018 12:22
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.