Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE

Număr anunț
DA21532039
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau (CUI 4566372)
Furnizor / câștigător
ROLIB SRL (CUI RO21321119)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,24 RON
Valoare finală
594,24 RON
Data publicării
22.10.2018 13:36
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.