Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta pt actualizare SCIM-Ordinul 600/2018 + procedurile CEAC
- Număr anunț
- DA21904099
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.7 ”Remus Opreanu” Constanta (CUI 29447580)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,84 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 12:20
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,84 RON
din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro