Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale publicitare manifestare culturala proiect "Traditii folclorice in com Cordareni"
- Număr anunț
- DA21573120
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- RO 8278038 RIA
- Cod CPV
- 22213000-6 · Reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.862 RON
- Valoare atribuită
- 2.862 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 15:26
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.862 RON
din 2.862 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro