Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Platforma metalica zincata pentru montare transformator
- Număr anunț
- DA23158071
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- LTT SERVICES GRUP SRL (CUI RO14450455)
- Cod CPV
- 44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 870 RON
- Valoare atribuită
- 870 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 09:36
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
870 RON
din 870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro