Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta retail Kaspersky Internet Security 2ani 11pc
- Număr anunț
- DA21569679
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 72212760-4 · Servicii de dezvoltare de software de protectie antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890,76 RON
- Valoare atribuită
- 890,76 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 13:04
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
890,76 RON
din 890,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro