Ofertă acceptată Cumpărare directă

TALERE HORNET MODEL CLAY TARGET TIR SPORTIV STANDARD ORANGE 110mm 150buc/BAX

Număr anunț
DA23154711
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
INTERARMS IMPEX SRL (CUI 34620937)
Cod CPV
37413200-8 · Articole de vanatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.986 RON
Valoare atribuită
55.986 RON
Data publicării
28.05.2019 15:19
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.986 RON

din 55.986 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.