Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE BRAT KRAMER

Număr anunț
DA23151574
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.815 RON
Valoare atribuită
6.815 RON
Data publicării
28.05.2019 13:16
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.815 RON

din 6.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.