Ofertă acceptată
Cumpărare directă
"PRINTESA SI ZANA - UN CRACIUN STRALUCITOR"
- Număr anunț
- DA21560129
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Satu Mare (CUI 3897211)
- Furnizor / câștigător
- DIDACTICA PUBLISHING HOUSE SRL (CUI RO16105305)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,35 RON
- Valoare atribuită
- 133,35 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:51
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,35 RON
din 133,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro