Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maturi, perii si alte articole de menaj (

Număr anunț
DA21574516
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara "D. Motoc (CUI 4602114)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,75 RON
Valoare atribuită
148,75 RON
Data publicării
26.10.2018 07:52
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,75 RON

din 148,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.