Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare 1 set /50 buc dosare plastic cu sina .

Număr anunț
DA21567955
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 145 (CUI RO2710616)
Furnizor / câștigător
DATA ADVERTISING SYSTEM SERVICE SRL (CUI 5469343)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
25.10.2018 11:58
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.