Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA21582012
Autoritate contractantă
COMUNA SALATRUCEL (CUI 2541665)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,31 RON
Valoare atribuită
187,31 RON
Data publicării
26.10.2018 13:22
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,31 RON

din 187,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.