Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOOD STAMP EC pentru E.coli si coliforme, TC pentru numar total de gemeni,FOOD STAMP SA pentru S.aur

Număr anunț
DA21579805
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
AT CORINA INVEST SRL (CUI RO27451568)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742,50 RON
Valoare atribuită
742,50 RON
Data publicării
26.10.2018 11:53
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742,50 RON

din 742,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.