Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lipici stick 40 gr EVOffice

Număr anunț
DA21577804
Autoritate contractantă
Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala a Municipiului Bucuresti (CUI 24735085)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,75 RON
Valoare atribuită
12,75 RON
Data publicării
26.10.2018 10:39
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,75 RON

din 12,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.