Ofertă acceptată Cumpărare directă

Orasul din Carton

Număr anunț
DA21573368
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
FOLDO CREATIVE STUDIO S.R.L. (CUI Ro18554459)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.991,59 RON
Valoare atribuită
46.991,59 RON
Data publicării
25.10.2018 15:38
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.991,59 RON

din 46.991,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.