Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,8% sub estimat
Produse curatenie
- Număr anunț
- DA21572457
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,99 RON
- Valoare atribuită
- 224,27 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 14:55
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
224,27 RON
din 245,99 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 21,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.