Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii formator Comunicare in Limba Engleza

Număr anunț
DA21850054
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
Furnizor / câștigător
RUSU CARMEN RAMONA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28023080)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440 RON
Valoare finală
1.440 RON
Data publicării
26.11.2018 09:24
Data finalizării
29.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.