Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker permanent Edding cu vopsea 751 varf 1-2 mm alb

Număr anunț
DA21565184
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,54 RON
Valoare atribuită
325,54 RON
Data publicării
25.10.2018 10:21
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,54 RON

din 325,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.