Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA21541995
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA ELIADE (CUI 29361267)
Furnizor / câștigător
DIVERS BUSINESS COMPANY SRL (CUI 24115610)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.229,54 RON
Valoare atribuită
2.271,44 RON
Data publicării
23.10.2018 11:38
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.271,44 RON

din 2.229,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.