Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NA-Fluor™ Influenza Neuraminidase Assay Kit +SuperScript™ III Platinum™ One-Step qRT-PCR Kit
- Număr anunț
- DA21540625
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.816 RON
- Valoare atribuită
- 63.816 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 10:52
- Termen limită
- 28.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.816 RON
din 63.816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro