Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMANOMETRU 0-4 bar, 0-120 grd., D80,G1/4" cu ventil 1/2"

Număr anunț
DA21578780
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,60 RON
Valoare atribuită
270,60 RON
Data publicării
26.10.2018 11:14
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,60 RON

din 270,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.