Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
Curs achizitii publice- galati
- Număr anunț
- DA21574296
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI RO27459111)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693,27 RON
- Valoare atribuită
- 665,54 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2018 19:00
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
665,54 RON
din 693,27 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 27,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.