Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de formare profesionala

Număr anunț
DA21572698
Autoritate contractantă
COMUNA IGHIU (CONSILIUL LOCAL IGHIU) (CUI 4562397)
Furnizor / câștigător
PROCOMUNITA CENTER SRL (CUI 25030929)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
25.10.2018 15:06
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.