Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii AC 9000 Btu

Număr anunț
DA21569677
Autoritate contractantă
Serviciul Roman de Informatii UM 0782 TULCEA (CUI 4321526)
Furnizor / câștigător
INTERSTARNET COMUNICAŢII SRL (CUI RO29822590)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940,35 RON
Valoare atribuită
940,35 RON
Data publicării
25.10.2018 13:04
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940,35 RON

din 940,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.