Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CRAPAT SI ASEZAT LEMNUL DE FOC IN SPATIU DE DEPOZITARE

Număr anunț
DA21891244
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GHEORGHE POPOVICI APATEU (CUI 29021710)
Furnizor / câștigător
LAZEA PETRICA-IONEL (CUI 29597188)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
28.11.2018 13:50
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.