Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tipizate conform ofertei
- Număr anunț
- DA21886321
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- PFA PASCU MIRCEA GHEORGHE (CUI RO20500892)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 497,50 RON
- Valoare atribuită
- 497,50 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:32
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
497,50 RON
din 497,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro