Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cusca Rocher plus accesorii
- Număr anunț
- DA23163977
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33154000-4 · Aparate de mecanoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.038,32 RON
- Valoare atribuită
- 9.038,32 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 13:16
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.038,32 RON
din 9.038,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro