Ofertă acceptată Cumpărare directă

hard SSD laptop DELL

Număr anunț
DA23163152
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
Furnizor / câștigător
COMPART IMPEX SRL (CUI RO10009287)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199 RON
Valoare atribuită
199 RON
Data publicării
29.05.2019 12:44
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199 RON

din 199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.