Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

Samsung MLTD116L - cartus laser

Număr anunț
DA21578715
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,30 RON
Valoare atribuită
180,71 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
26.10.2018 11:12
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,71 RON

din 185,30 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 4,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.