Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
Canon 2199C002AA / CRG052 - cartus laser
- Număr anunț
- DA21575629
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 485,35 RON
- Valoare atribuită
- 481,15 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2018 09:17
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
481,15 RON
din 485,35 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 4,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.