Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCARCARI CARTUSE LASER,CARTUS HP 435/ 436/ 285A/278A,CARTUS CANON MF 411
- Număr anunț
- DA21574777
- Autoritate contractantă
- Comuna Parjol (CUI 4455498)
- Furnizor / câștigător
- DIGIT-ALL SRL (CUI RO22688629)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637,36 RON
- Valoare atribuită
- 637,36 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 08:26
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
637,36 RON
din 637,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro