Ofertă refuzată Cumpărare directă

CILINDRU XEROX 5325

Număr anunț
DA21487100
Autoritate contractantă
COMUNA PUNGESTI (PRIMARIA PUNGESTI) (CUI 4359393)
Furnizor / câștigător
CIRO COMPANY SRL (CUI RO8999395)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225 RON
Valoare finală
1.225 RON
Data publicării
16.10.2018 15:24
Data finalizării
26.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.