Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie termografica
- Număr anunț
- DA21572086
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- SRM MEDICAL SRL (CUI RO18746225)
- Cod CPV
- 30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.150 RON
- Valoare atribuită
- 4.150 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 14:38
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.150 RON
din 4.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro