Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 430 G5, 2SY16EA 13.3 inch LED FHD Anti-Glare (1920x1080), Intel Core i5-8250U Quad
- Număr anunț
- DA21573114
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098 RON
- Valoare finală
- 2.098 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 15:25
- Data finalizării
- 26.10.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.