Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop HP 15-ra051nq cu procesor Intel® Pentium® N3710 pana la 2.56 GHz, 15.6", 4GB, 500GB, DVD-RW

Număr anunț
DA21568799
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.159,20 RON
Valoare finală
4.621,45 RON
Data publicării
25.10.2018 12:32
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.