Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta O365ProPlusOpenFaculty ShrdSvr SNGL SubsVL OLP NL Annual Acdmc Qlfd, S3Y-00003

Număr anunț
DA21575508
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
48310000-4 · Pachete software pentru creare de documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,95 RON
Valoare atribuită
612,95 RON
Data publicării
26.10.2018 09:11
Termen limită
31.10.2018 17:00
Data finalizării
26.10.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,95 RON

din 612,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.