Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET materiale consumabiler de LABORATOR

Număr anunț
DA23161438
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,30 RON
Valoare atribuită
1.008,30 RON
Data publicării
29.05.2019 11:34
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.008,30 RON

din 1.008,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.