Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IODINA 10% (POVIDONUM IODINATUM 10%) x1000ml
- Număr anunț
- DA23161258
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:27
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.280 RON
din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro