Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract furnizare produse: MOBILIER SPITALICESC-Scaun cu WC mobil de camera
- Număr anunț
- DA21575708
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33193120-6 · Scaune cu rotile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 652 RON
- Valoare atribuită
- 652 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:20
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
652 RON
din 652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro