Ofertă acceptată
Cumpărare directă
3100062 Clemesir termocuplu tip K
- Număr anunț
- DA21575570
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
- Cod CPV
- 31211340-3 · Cleme pentru conectarea sigurantei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795 RON
- Valoare atribuită
- 795 RON
- Data publicării
- 26.10.2018 09:14
- Termen limită
- 31.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.10.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
795 RON
din 795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro