Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Famotidinum 20mg/5ml
- Număr anunț
- DA23144865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156,96 RON
- Valoare atribuită
- 156,96 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 09:23
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
156,96 RON
din 156,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro