Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Solutii de calibrare pt. turbidimetru WTW Turb 555 0.02 - 10.0 - 100 - 1750 NTU
- Număr anunț
- DA23142989
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA CONSTANTA (CUI 4301073)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115 RON
- Valoare atribuită
- 2.115 RON
- Data publicării
- 27.05.2019 16:40
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.115 RON
din 2.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro