Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE FARMACEUTICE DIVERSE

Număr anunț
DA23133206
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
2M FARM SRL (CUI RO14048858)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425,18 RON
Valoare atribuită
1.425,18 RON
Data publicării
27.05.2019 09:32
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425,18 RON

din 1.425,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.