Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii publicitate revista Sapte Seri Bucuresti

Număr anunț
DA23161639
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
MEDIA MEN COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO30160186)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.697,50 RON
Valoare atribuită
4.697,50 RON
Data publicării
29.05.2019 11:40
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.697,50 RON

din 4.697,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.