Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA SEMESTRIALA LA SCADENTA CU INLOCUIRE PIESE - STATIE DE AER COMPRIMAT

Număr anunț
DA23159483
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
EMC SERVICE COMPRESOARE S.R.L. (CUI 36180123)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.951,31 RON
Valoare atribuită
8.951,31 RON
Data publicării
29.05.2019 10:28
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.951,31 RON

din 8.951,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.