Ofertă refuzată Cumpărare directă

Proiectare si executie Modernizare si extindere retele iluminat public

Număr anunț
DA23153435
Autoritate contractantă
Comuna Smardan, judetul Galati(Comuna Smardan) (CUI 4150000)
Furnizor / câștigător
RBX ELECTRIC FLASH LED (CUI RO33708772)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293.528,26 RON
Valoare finală
293.528,26 RON
Data publicării
28.05.2019 14:25
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.