Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,0% sub estimat
Filme radiologice PRIMAX RTG-G 35/35 cm
- Număr anunț
- DA23157447
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 1,88 RON 99,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2019 09:12
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1,88 RON
din 180 RON estimat
99,0%
Adjudecat la 1,0% din estimat · economie 178,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.