Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO CU CIRCUIT INCHIS

Număr anunț
DA23149110
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
Furnizor / câștigător
MATRIX COMPUTERS SRL (CUI RO14233804)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.338,66 RON
Valoare atribuită
15.338,66 RON
Data publicării
28.05.2019 11:52
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.338,66 RON

din 15.338,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.