Ofertă acceptată Cumpărare directă

intocmire proiect tehnic asfaltare strazi

Număr anunț
DA21571781
Autoritate contractantă
COMUNA SARAIU (CUI 5874273)
Furnizor / câștigător
VLADIA PREST SRL (CUI RO14566027)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.330 RON
Valoare atribuită
21.330 RON
Data publicării
25.10.2018 14:24
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.330 RON

din 21.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.